Vkladač a generátor VPS

Systém umožňuje nezávislé jednotlivé nebo skupinové ovládání AV prolínačů v regionálních TV stanicích (256 stanic, lze rozšířit). K přenosu dat je využit 16 řádek televizního signálu, který je vyhrazen pro vysílání VPS kódu. (Generované informace mohou být kompatibilní s VPS). Informace pro prolínače jsou generovány a vkládány do videosignálu v centrální stanici. Dále umožňuje přenos informace o druhu vysílaného zvukového doprovodu - z dekodéru je vyveden výstup pro přepínání modulátorů zvuku. Součástí může být vysílání stanartního VPS pro ovládání domácích videomagnetofonů.

Vkladač a generátor VPS CV 1200

3 U 19" nebo stolní provedení PC + čb monitor, karta pro vkládání VPS do videosignálu, klávesnice, myš, SW pro vysílání ovládacích signálů pro AV prolínače a VPS.

Vstup a výstup video 1V/75 ohm.

Ovládací jednotka VPS CO 1300

1U 19" s prosvětlenými tlačítky a diodami LED pro dálkové řízení VPS CV 1200

AV prolínač s dekodérem VPS CD 2200

2 skříně 1U 19" Dekóduje adresu z VPS separovaného z videosignálu přivedeného na vstup A videoprolínače. Pokud je právě vysílán kód povolující regionální vysílání, přepne se výstup nastavitelným režimem (střih, přes černou, prolínačka) a nastavitelnou rychlostí ( 0 - 2s) do vstupu B. Pokud není na tomto videovstupu připojen regionální videosignál signál , k přepnutí nedojde a pokračuje vysílání z centrální stanice. Bypass pro audio i video ze vstupu A na výstup.

 MONITOR VPS CV 10

Pro kontrolování vysílaných kódů dodáváme monitor VPS. Skládá se z dekodéru VPS, interfejsu pro PC a programu pro PC. Na obrazovce je stále aktuální stav VPS. Každá změna se zapisuje do souboru.
 
Zpět na obsah Zpět na obsah